İptal, Geri Ödeme ve Değişim Koşulları

 

 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile değişim yapabilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızı'da içeren bir dilekçe veya değişim formu ile değiştirebilirsiniz
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

Müşterinin ürünü değişimi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

Kargo bedelleri değişim ve iadelerde müşterilerden talep edilmektedir. Değişim Kargolarında  gidiş dönüş olmak üzere 75₺ iadelerde ise 75₺ kargo bedelleri bulunmaktadır.

Ödemesiz giden ve desisi büyük kargo paket desisine göre hesaplanacaktır.!!!
 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilmeyen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.. 

 

**ÖNEMLİ** 

İndirimli ve kampanyalı ürünlerimizde değişim ve iademiz yoktur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR